Jednorazowe pieluszki Bambiboo COTTONWEAR z bawełną organiczną dla dzieci, rozmiar 4 Maxi (9-14kg) 24 szt.

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje Ci 300,00 zł

Jeśli kupisz ten produkt dodamy do twojego konta 26 punktów w Programie Lojalnościowym. Zaloguj się i zacznij zbierać punkty!
Twój wybór: Subskrypcja
26,39 zł

Podpowiedź: 8 opakowań powinno wystarczyć na 21 dni.

32,99 zł
Ilość

Bambiboo - pupa gładka i szczęśliwa

Wyjątkowa dla środowiska - jak wyróżnia się nasza pieluszka

Pieluszki Bambiboo COTTONWEAR wzbogacone bawełną organiczną i materiałami pochodzenia roślinnego - odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień.

Pieluszki Bambiboo COTTONWEAR wzbogacone bawełną organiczną i materiałami pochodzenia roślinnego zostały zaprojektowane i są produkowane w taki sposób, aby minimalizować negatywny wpływ pieluszki jednorazowej na środowisko w całym cyklu jej życia, jednocześnie zachowując niezwykle wysoką jakość i bezpieczeństwo dla skóry maluszka.

Bambiboo COTTONWEAR - jednorazowe pieluszki dzięki zastosowaniu technologii COTTONEO™ są oddychające i wyjątkowo chłonne

Nasze pieluszki są oddychające i dość cienkie dzięki zastosowaniu technologii COTTONEO™ i starannie dobranych materiałów, m.in. bawełny organicznej i warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem pochodzenia roślinnego.

Bambiboo COTTONWEAR - jednorazowe pieluszki dzięki zastosowaniu technologii COTTONEO™ są oddychające i wyjątkowo chłonne

Zastosowany system kanalików powoduje, że pieluszka COTTONWEAR jest cieńsza od pieluszki z włóknem bambusowym, zachowując jednocześnie uczucie suchości także wtedy gdy pieluszka jest zmoczona. Technologia ta zapewni maluszkowi ekstra wygodę i komfort dla skóry! Falbanki 3D przy nóżkach wpływają na zachowanie szczelności pieluchy – niezbędne jest jednak ich prawidłowe wywinięcie podczas jej zakładania.

Bambiboo COTTONWEAR - jednorazowe pieluszki dzięki zastosowaniu technologii COTTONEO™ zapewniają natychmiastową absorbcję płynu i minimalizują ryzyko podrażnień

Technologia COTTONEO™ (inteligentne kanaliki wraz z szybkoschnąca powłoką) i wykorzystane materiały zapewniają natychmiastową absorbcję płynu i optymalne rozprowadzenie wilgoci, aby wrażliwa skóra dziecka była jak najmniej narażona na podrażnienia.

Bambiboo COTTONWEAR - jednorazowe pieluszki z bawełną organiczną z praktycznym wskaźnikiem wilgotności, który wskazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę

Paseczek na pieluszce to wskaźnik wilgotności. Ten wygodny „gadżet” pozwala na szybkie uchwycenie momentu kiedy pieluszka jest zmoczona i wymaga szybkiej zmiany.

Bambiboo COTTONWEAR - jednorazowe pieluszki z bawełną organiczną, nieperfumowane, bezchlorowe, bez szkodliwych substancji.

Pieluszki mają neutralny zapach i nie zawierają perfum. Zawarta w ich wkładzie chłonnym celuloza jest całkowicie bezchlorowa (tzw. TCF, czyli Totally Chlorine-Free). Poza tym są wolne od ponad 100 szkodliwych substancji i certyfikowane Standard 100 by OEKO TEX. Krótko mówiąc są „EXCELLENT” - doskonałe dla skóry (i tak właśnie zostały ocenione przez instytut Dermatest).

Opakowanie pieluszek Bambiboo COTTONWEAR nadaje się do recyklingu.

Opakowanie pieluszek Bambiboo COTTONWEAR nadaje się do recyklingu – należy je wyrzucać do pojemnika na papier (niebieski).

Bambiboo COTTONWEAR - certyfikowane jednorazowe pieluszki z bawełną organiczną wyróżniające się pod względem środowiskowym.

Pieluszki Bambiboo COTTONWEAR to wyrób wyróżniający się pod względem środowiskowym na tle tej samej grupy produktowej. My to wiemy, ale chcemy, abyście mogli podjąć świadomą decyzję zakupową. Dlatego nasze pieluszki poddaliśmy surowej ocenie uznanych międzynarodowych organizacji certyfikujących – UE Ecolabel oraz Blauer Engel.

Oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel ustanowione przez Komisję Europejską daje gwarancję, że pieluszki zostały zaprojektowane i są produkowane w taki sposób, aby ich negatywne oddziaływanie na środowisko było zminimalizowane przez cały cykl życia produktu – od wydobycia surowców, po produkcję, pakowanie i transport, aż do utylizacji.

W celu poświadczenia, że nasze pieluszki – w swojej grupie produktowej - w mniejszym stopniu obciążają środowisko przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów w zakresie ochrony zdrowia ludzkiego zostały certyfikowane Blauer Engel. „Błękitny Anioł” to oznakowanie ekologiczne niemieckiego rządu federalnego.

W celu potwierdzenia bezpieczeństwa dla zdrowia niemowląt i dzieci przebadane na ponad 100 szkodliwych substancji (m.in. formaldehydu, ftalanów, wybranych metali ciężkich) oraz certyfikowane zgodnie ze STANDARD 100 przez światową organizację OEKO-TEX.

Certyfikowane przez niezależny Instytut Dermatest i ocenione jako „EXCELLENT”, co oznacza, że doskonale zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry maluszka.

Pulpa pozyskana w sposób odpowiedzialny i certyfikowany przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council.

The Seal of Cotton and cotton enhanced™ to znaki należące do organizacji Cotton Incorporated i służą w celu informowania konsumenta, że produkt jest wzbogacony bawełną. Nasze pieluszki zawierają bawełnę organiczną pochodzącą ze zrównoważonych upraw.

Przebadane dermatologicznie.

Nowoczesna technologia zapewniająca maluszkowi uczucie suchej pupy i komfort dla skóry. Pieluszka posiada inteligentne kanaliki oraz szybkoschnącą powłokę. Rozwiązania te zapewniają natychmiastową absorbcję płynu oraz optymalne rozprowadzenie wilgoci w pieluszce, aby delikatna skóra Twojego dziecka była jak najmniej narażona na podrażnienia. Dzięki zastosowaniu kanalików pieluszka jest cieńsza i superwygodna. Technologia COTTONEO™ - pupa malucha pozostaje sucha!

Przemyślana budowa i skład opracowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

SKUTECZNE RZEPY: W zapięciu chodzi o to, aby pieluszka pozostała na swoim miejscu i nie popsuła dobrej zabawy! A jeśli Twój maluch nauczy się je odpinać, to hop i wskoczcie w pieluchomajtki.

CHRONIONE PLECKI: Spokojna noc Twojego dziecka to czas regeneracji dla Ciebie. Dlatego zadbaliśmy, aby nic się nie wydostało na plecki malucha, szczególnie podczas snu.

ELASTYCZNE SKRZYDŁA: Wygoda to podstawa i gwarancja dobrego humoru (także Twojego)! Nasza pieluszka idealnie dopasowuje się do ciała dziecka.

TECHNOLOGIA COTTONEO™: Inteligentne kanaliki i szybkoschnąca powłoka sprawią, że pupa Twojego dziecka będzie gładka i szczęśliwa, a Tobie zapewnią więcej spokoju.

Warstwa chłonna to całkowicie bezchlorowa celuloza z superabsorbentem, a przy skórze maluszka miękka i delikatna włóknina pochodzenia roślinnego.

FALBANKI 3D: Rzadsze pranie to więcej czasu dla Ciebie. Wywiń starannie falbanki, aby dodatkowo ochronić ubranka Twojego maluszka przed zmoczeniem. (A dla fanów eko rozwiązań mamy coś szczególnego - ściągacze przy nóżkach wykonane są z PP i uwaga, uwaga biopochodnego PE)!

WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI: Wystarczy, że rzucisz okiem na kolor paska i wiesz czy już pora na zmianę pieluszki. Bo maluszek lubi kiedy jest mu sucho. I przyjemnie. I bez podrażnień. I… Ty też to lubisz ;)

O! TU WŁAŚNIE JEST BAWEŁNA: Na zewnątrz pieluszki zastosowaliśmy oddychającą włókninę wzbogaconą o supermiękką bawełnę. Organiczną! I już!

JAKOŚĆ BAMBIBOO: Twój maluszek jest bezpieczny. Nie boimy się opinii niezależnych ekspertów - weryfikujemy i certyfikujemy, abyś miał/-a tego pewność.

Naszych pieluszek celowo nie pokrywamy nadrukiem. Wystarczy nasze Bambiboo i wygodne przy dwójce (trójce…) maluchów w domu - oznaczenie rozmiaru.

Opakowanie produktu może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciu.

Podstawowe składniki:

Tylko materiały pochodzenia roślinnego przy skórze.

Włóknina doskórna (topsheet) i ściągacze przy nóżkach wykonane z PP i biopochodnego PE.
Wkład chłonny z biopochodnej, całkowicie bezchlorowej celulozy (TCF - Totally Chlorine-Free) i superabsorbentu (poliakrylan sodu).
Spodnia warstwa (backsheet) z biopochodnego PE i włókniny PP wzbogaconej o 15% supermiękką bawełną organiczną.

Wyprodukowane bez perfum, lateksu, balsamów, dioksyn, parabenów i ftalanów.

405508
207 Przedmioty
Nowość

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Or Zresetuj hasło