Rozmiary pieluszek i pieluchomajtek

Pieluszki Bambiboo dbają o wrażliwą skórę Twojego dziecka od momentu narodzin.

Pieluszki

kat-pieluszki.png

waga dziecka

ilość szt./opak.

rozmiar 1

pieluszki-1.png

2-4 kg

26 szt

rozmiar 2

pieluszki-2.png

3-8 kg

25 szt

rozmiar 3

pieluszki-3.png

6-11 kg

21 szt

rozmiar 4

pieluszki-4.png

9-14 kg

18 szt

rozmiar 5

pieluszki-5.png

12-17 kg

16 szt

Pieluchomajtki

kat-pieluchomajtki.png

waga dziecka

ilość szt./opak.

rozmiar 4

pieluchomajtki-4.png

9-14 kg

16 szt

rozmiar 5

pieluchomajtki-5.png

12+ kg

15 szt

Pieluszki wielorazowe

kat-pieluszki-wielorazowe.png

waga dziecka

ilość szt./opak.

ONE SIZE

wielorazowe.png

3,5-15 kg

6 szt. i 12 wkładów z mikrofibry

Bambiboo radzi

jednorazowa.png

Głównym kryterium doboru odpowiedniej pieluszki dla dziecka jest jego waga oraz dopasowanie pieluszki do ciała. Rekomendujemy, aby pieluszka ściśle przylegała do ciała malucha, ale nie opinała go zbyt ciasno. W idealnie dopasowanej pieluszce włożysz dwa palce za jej krawędź.

Po założeniu pieluszki zwróć uwagę, czy falbanki 3D są starannie wywinięte na zewnątrz. Tylko wtedy będą mogły spełnić swoją funkcję utrzymania szczelności i dadzą dziecku komfort oraz swobodę ruchów.

Dla wygody rodziców, nasze pieluszki wyposażyliśmy we wskaźnik wilgotności, który umożliwi szybkie i wygodne sprawdzenie, czy już pora na zmianę pieluszki. Zalecamy także, aby dla komfortu dziecka wymieniać pieluszkę na świeżą co 3-4 godziny (i oczywiście po każdym siusiu i kupce;).

wielorazowa.png

Maluszki różnią się budową ciała – dlatego dokładnie dopasuj pieluszkę wielorazową do ciała Twojego dziecka za pomocą nap oraz dostosuj częstotliwość zmiany pieluszki do jego potrzeb. Po założeniu pieluszki sprawdź, czy gumki przy nóżkach dziecka są staranie ułożone w celu zwiększenia szczelności i wygody dziecka.

Niewystarczające dopasowanie pieluszki do budowy ciała dziecka i zbyt długie przebywanie dziecka w pieluszce to główne powody przeciekania pieluszki wielorazowej. Zalecamy zmianę pieluszki co 2-4 godziny (i oczywiście po każdym siusiu i kupce;).

W razie potrzeby, np. na noc, sugerujemy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego Bambiboo. Możesz go umieścić bezpośrednio pod pupcią dziecka lub w kieszonce pieluszki.

Dla wygody rodziców przygotowaliśmy jednorazowe wkładki z włókniny bambusowej, które ułatwiają oczyszczanie pieluszki z nieczystości stałych.

Zestaw 18-24 pieluszek wielorazowych jest zazwyczaj wystarczający do wygodnego pieluszkowania dziecka. W podróży i innych sytuacjach utrudniających używanie pieluszek wielorazowych zachęcamy do korzystania z jednorazowych pieluszek Bambiboo oraz naszych chusteczek nawilżanych wykonanych z włókniny bambusowej.

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Lub Zresetuj hasło