Przyjaciele Bambiboo

przyjaciele polskiej marki pieluszek bambiboo

Przyjaciele Bambiboo

Bambiboo – powstały z myślą o naszych dzieciach i planecie!

A także o Was, drodzy, świadomi ekologicznie Rodzice i wspaniali Dziadkowie! Dziękujemy za Wasze zaufanie, a także za Wasz wkład w rozwój naszych produktów. To Wasze uwagi, wskazówki i pomysły inspirują nas do poszukiwań jak najlepszych rozwiązań i udoskonaleń oraz opracowywania nowych produktów. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteście częścią naszego zespołu!

Nasze dzieci

Jesteśmy dla Was – Naturalnie!

Każdego dnia witamy Was ciepło i cieszymy się, że jesteście z nami. Znamy się już kilka lat i ta znajomość jest bliska naszemu sercu. Jesteśmy wdzięczni, że możemy Wam towarzyszyć, obserwować jak rośniecie i się rozwijacie. A potem widzieć Was ponownie jak bawicie się z młodszym rodzeństwem, które jak Wy „ubiera się” w Bambiboo:)

pieluszki bambiboo - naturalnie z myślą o dzieciach i planecie
przyjaciele bambiboo - wasze opinie

Nasi Przyjaciele

To naprawdę doborowe towarzystwo!

Mamy w swoich szeregach niezwykle zaangażowanych lekarzy neonatologów i pediatrów, położnych i pielęgniarek, a także pełnych energii entuzjastów działań na rzecz ochrony naszej planety. Wierzymy, że wielkie zmiany są sumą małych kroków, a od naszych decyzji zależy jak w przyszłości będzie wyglądał nasz dom – Ziemia.