Pieluszka wielorazowa Bambiboo z wkładem chłonnym z mikrofibry

Pieluszka wielorazowa Bambiboo z wkładem chłonnym z mikrofibry

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje Ci 300,00 zł

Jeśli kupisz ten produkt dodamy do twojego konta 10 punktów w Programie Lojalnościowym. Zaloguj się i zacznij zbierać punkty!
Twój wybór: Subskrypcja

Ten produkt nie jest dostępny w subskrypcji

10,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,50 zł

Ilość

Pieluszka wielorazowa – łagodna dla delikatnej skóry maluszka.
Pieluchy od Bambiboo to bezpieczny wybór dla wrażliwej skóry noworodka. Przeważnie wybierają je mamy, które mają dość nieekologicznych wersji jednorazowych. Pieluszkę wielorazową można użyć wielokrotnie – wystarczy ją wyprać w pralce lub ręcznie przy użyciu proszku.
Do pieluszki wielorazowej dołączony jest również trójwarstwowy, chłonny wkład z mikrofibry, który chroni dziecko przed odczuciem nieprzyjemnej wilgoci. Użyte materiały powodują również, że skóra stale oddycha, więc prawdopodobieństwo odparzeń znacznie spada. Komfort dziecka zwiększają również gumki przy nóżkach, które nie ograniczają ruchów. W przypadku pieluszek jednorazowych wyszczególnione są dokładne rozmiary. Dzięki wbudowanym napom nasze pieluchy wielorazowe pasują do maluchów, które ważą 5-15 kg – materiał rośnie razem z dzieckiem! Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o komfort niemowlaka, oprócz pieluszki wielorazowej i chłonnego wkładu możesz również wybrać jednorazowe wkładki (bibułki), które ułatwiają czyszczenie.

Bambiboo - pupa gładka i szczęśliwa

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka

Wielorazowe pieluszki Bambiboo - odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień

Wielorazowe pieluszki Bambiboo zostały opracowane w trosce o nasze dzieci i planetę. Pieluszki są przyjemne w dotyku, a zmieniane dziecku odpowiednio często zmniejszają ryzyko podrażnień.

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt, 18x30 cm są miłe w dotyku w trosce o delikatną skórę dziecka.

Zastosowane materiały wspomagają właściwości chłonne i oddychające pieluszek.

Bambiboo - dielikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszki, a gumka przylegająca do plecków utrzymuje kształt pieluszki i wpływa na jej właściwe dopasowanie i komfort.

Delikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszek, a gumka w górnej części pieluch wpływa na ich prawidłowe ułożenie i wygodę maluszka.

Bambiboo - wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych skutecznie wchłaniają wilgoć w trosce o delikatną skórę dziecka

Konstrukcja pieluszek wpływa na odpowiednie odprowadzenie wilgoci i właściwą cyrkulację w trosce o wrażliwą skórę maluszka.

Bambiboo- subtelna grafika na pieluszkach zaprojektowana z sercem i bliska naszym wartościom.

Grafika na pieluszkach została zaprojektowana zarówno z myślą o dziewczynkach, jak i chłopcach. Spodoba się także rodzicom i dziadkom;)

Bambiboo - wkłady z mikrofibry do pieluszki wielorazowej skutecznie i szybko wchłaniają wilgoć, są wygodne do prania i szybko wysychają.

Trójwarstwowy wkład chłonny z mikrofibry wchłania wilgoć, jest wygodny do prania i szybko wysycha.

Pieluszka wielorazowa Bambiboo z przemyślanym systemem wygodnych nap

Dzięki praktycznym napom możliwe jest pieluszkowanie dziecka o wadze 5kg - 15kg w zależności od budowy jego ciała.

Bambiboo pieluszki wielorazowe z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne.

„Wielopieluszki” Bambiboo to rozwiązanie polecane dla rodziców poszukujących ekologicznych metod pielęgnacji w trosce o maleństwo i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!


Przebadane dermatologicznie.


Przemyślana budowa i skład aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i ułatwić rodzicom korzystanie z systemu wielorazowego pieluszkowania.

Bambiboo - pieluszka wielorazowa z przemyślaną budową i składem, opracowana w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i ułatwić rodzicom korzystanie z systemu wielorazowego pieluszkowania

Sposób użycia:

Bambiboo - sposób użycia pieluszki wielorazowej i wkładów chłonnych do pieluszki wielorazowej Bambiboo

Zestaw nie zawiera jednorazowych wkładek bambusowych.

Pieluszka wielorazowa Bambiboo (1) posiada „kieszonkę”, do której należy wsunąć znajdujący się w zestawie wkład chłonny z mikrofibry (2). Na zewnątrz można umieścić jednorazową wkładkę z włókniny bambusowej (3), co ułatwi zmianę pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka.
Zalecamy zmianę pieluszki wielorazowej co 2-4 godziny. W razie potrzeby, np. na noc, sugerujemy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego Bambiboo. Możesz go umieścić bezpośrednio pod pupcią dziecka lub w kieszonce pieluszki.

Sposób konserwacji i skład:

PIELUSZKA (OTULACZ)
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność pieluch. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne pieluchy prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Warstwa zewnętrzna: 100% Poliester TPU
Warstwa wewnętrzna: 100% Poliester

WKŁAD CHŁONNY
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność wkładu. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne wkłady prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Wkład składa się z 3 warstw.
100% Poliester (chłonna mikrofibra)

WET BAG
Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie co najmniej dwukrotnie. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować.
100% Poliester TPU

106349
85 Przedmioty
Nowość

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Or Zresetuj hasło