Subskrypcja pieluszek – czym jest i na co zwrócić uwagę

list Pieluchowanie
Blog Bambiboo - Subskrypcja pieluszek – czym jest i na co zwrócić uwagę

Subskrypcje produktowe to nowe rozwiązania wdrażane przez wiele firm, w tym również przez Bambiboo.pl. Subskrypcja pieluszek jest dużym ułatwieniem dla zabieganych rodziców, ponieważ pozwala zadbać o stały dostęp do najbardziej potrzebnych środków higienicznych.

Czym jest subskrypcja pieluszek?

Czym tak właściwie jest subskrypcja? To metoda, którą można porównać z abonamentem z tą różnicą, że jest to umowa zawierana na czas nieograniczony i nie jest stałym zobowiązaniem zakupowym.

Subskrypcja zapewnia wygodny sposób korzystania z usług lub produktów. Polega na zapewnieniu stałego dostępu do ulubionych towarów oraz niesie za sobą szereg udogodnień, a także atrakcyjne zniżki. Umożliwia proste zakupy bez wychodzenia z domu. Decydując się na subskrypcję, nie trzeba płacić z góry za towar lub usługę. Właściwa kwota zostanie pobrana automatycznie z karty kredytowej.

Pionierem subskrypcji były firmy kosmetyczne, które oferowały popularne pudełka z miniaturami kosmetyków oraz nowymi produktami. Rozwiązanie to stało się niezwykle popularne wśród blogerek. Kolejno, na to rozwiązanie zdecydowali się producenci np. środków higienicznych czy produktów dietetycznych. Obecnie coraz więcej firm wdraża tego typu usługę, specjalnie dla swoich stałych klientów. 

Dodatkowym impulsem do rozwoju tego typu usługi była pandemia COVID-19, ponieważ restrykcje i ograniczenia spowodowały rozwój e-handlu. Konsumenci coraz chętniej wybierają ułatwiające życie rozwiązania oraz preferują wygodne zakupy internetowe.

Do firm oferujących subskrypcję dołączyło także Bambiboo. W dzisiejszych zabieganych czasach rodzicielstwo jest bardzo dużym wyzwaniem. Rodzice mają wiele obowiązków, a jednym z nich jest potrzeba zadbania o stały dostęp do środków higienicznych dla maluszków. Dzięki subskrypcji Bambiboo pamięta o pieluszkach za Ciebie i zapewnia ich dostarczenie prosto do drzwi. Rodzice nie muszą już za każdym razem składać nowego zamówienia lub chodzić do sklepu. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i chcą zadbać, aby mieć go więcej dla swoich dzieci.

Wprowadzenie nowej usługi – możliwości subskrypcji pieluszek, to duże udogodnienie dla wszystkich, którzy mają za dużo na głowie. Cykliczna dostawa potrzebnych środków higienicznych sprawia, że nie trzeba już o niczym pamiętać. Zależnie od wybranego wariantu (cykl 21 i 42 dni), kurier dostarcza przesyłkę prosto do drzwi zamawiającego.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

  • automatyczny proces składania zamówienia
  • oszczędność czasu
  • atrakcyjna zniżka
  • darmowa dostawa, kurier dostarcza przesyłkę prosto do domu
  • możliwość rezygnacji z subskrypcji w każdej chwili
  • możliwość wymiany i zwrotu niewykorzystanych opakowań pieluszek
  • możliwość modyfikacji abonamentu według własnych potrzeb, możliwość zmiany ilości i rodzaju produktu, możliwość zmiany adresu np. na miejsce pobytu wakacyjnego

Jak działa subskrypcja pieluszek?

Jest to bajecznie proste, a pozwala zaoszczędzić czas. W pierwszym kroku należy wybrać preferowany rodzaj pieluszek. W kolejnym etapie trzeba określić czas otrzymywania przesyłek (co 21 lub 42 dni). Można również skorzystać z niezwykle pomocnego narzędzia – kalkulatora, który pomoże obliczyć potrzebną ilość pieluszek. W ostatnim etapie należy złożyć zamówienie.

Od tego momentu zamówieniem zajmuje się Bambiboo. Kilka dni przed planowaną wysyłką wysyła e-maila z informacją o zbliżającej się dostawie pieluszek. Jest to moment, w którym można modyfikować zamówienie lub je wyłączyć. Bambiboo przygotowuje wskazaną przez Ciebie ilość i rodzaj opakowań pieluszek zgodnie z wybraną opcją co 21 lub 42 dni i wysyła je kurierem informując o przesyłce e-mailem. 

To firma dba o wszystko, a klient może cieszyć się wolnym czasem, stałą zniżką, niższym progiem darmowej dostawy oraz profesjonalną obsługą. Dla subskrybentów darmowa dostawa zaczyna się od 250 zł, a nie 300 zł jak przy tradycyjnym zamówieniu. W dodatku oferta zapewnia stałą zniżkę na ulubione produkty – aż 15% taniej. A to oznacza, że można zaoszczędzić nawet 765 zł rocznie (przy założeniu, że co 21 dni zostanie zamówionych 8 paczek pieluszek). Warto pomyśleć o tych oszczędnościach i zainwestować je w przyjemności dla całej rodziny.

Zawsze można dowolnie edytować zamówienie – zmienić rozmiar, ilość lub częstotliwość otrzymywania pieluszek. W przypadku wakacyjnego wyjazdu, można zmienić adres, pod który doręczymy przesyłkę, aby zawsze mieć ulubione pieluszki pod ręką. Jeśli dziecko nauczy się już korzystania z nocniczka, można anulować subskrypcję jednym kliknięciem – to ogromne udogodnienie.

Minimum formalności, maksimum komfortu! Z abonamentem w prosty sposób można zadecydować, jakie produkty chcemy otrzymywać regularnie.  To Bambiboo zadba o zapasy, aby rodzice mogli cieszyć się komfortowym spędzaniem czasu z rodziną.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Or Zresetuj hasło