Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt. - 18x30cm

18,99 zł
Brutto
  Zasady dostawy

Dostawa już od 14,99 zł. Darmowa dostawa już od 300 zł.

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje Ci 300,00 zł

Jeśli kupisz ten produkt dodamy do twojego konta 19 punktów w Programie Lojalnościowym. Zaloguj się i zacznij zbierać punkty!
Ilość

Jednorazowe wkłady do pieluszek – chłonne bibułki dla każdego malucha.
Papierki do pieluszek, czyli tak zwane bibułki lub wkłady pomagają podczas pieluszkowania niemowlaka. Sprawiają, że wszelkie zanieczyszczenia stałe łatwiej i szybciej usunąć. Przede wszystkim wybierają je rodzice, którzy w znaczącym stopniu dbają o kondycję skóry swoich dzieci - u niemowląt jest szczególnie uwrażliwiona na wszelkie otarcia. Jednorazowe wkłady do pieluszek od Bambiboo wykonane są z delikatnej włókniny bambusowej, która ogranicza możliwość powstawania odparzeń. Potwierdzają to również testy dermatologiczne. Materiał jest miękki w dotyku i lekki dla skóry. Nie używamy żadnych dodatkowych substancji zapachowych, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną u dziecka. Papierki są dodatkiem do pieluszek wielorazowych oraz wkładów chłonnych – same bibułki do pieluszek nie wystarczą, aby ochronić maluszka przed wilgocią. Wystarczy ułożyć je między pieluchą a skórą niemowlaka – jedna warstwa będzie wystarczająca. Najlepiej korzystać z wkładów do pieluszek w sytuacji, gdy liczy się czas.

Bambiboo w trosce o wrażliwą skórę dziecka

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżniają się nasze wkładki

Wielorazowe pieluszki Bambiboo - odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień

Jednorazowe wkładki bambusowe (tzw. bibułki, papierki) do pieluszek wielorazowych Bambiboo są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień.

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt, 18x30 cm są miłe w dotyku w trosce o delikatną skórę dziecka.

Miłe w dotyku w trosce o delikatną skórę dziecka.

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo  z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt, 18x30 cm, ułatwiają oczyszczanie pieluszki z nieczystości stałych i wygodną zmianę pieluszki wielorazowej.

Ułatwiają oczyszczanie pieluszki z nieczystości stałych i wygodną zmianę pieluszki wielorazowej.

Bambiboo pieluszki jednorazowe z włóknem bambusowym dla dzieci - nieperfumowane, użyta pulpa niebielona chlorem.

Nieperfumowane.

Bambiboo pieluszki wielorazowe z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne.

Nasze wielorazowe pieluszki z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!

Bambiboo - Przebadane dermatologicznieBambiboo - Przebadane dermatologicznie

Sposób użycia:

Bambiboo - sposób użycia pieluszki wielorazowej i wkładów chłonnych do pieluszki wielorazowej Bambiboo

Opakowanie nie zawiera pieluszki wielorazowej Bambiboo ani wielorazowych wkładów chłonnych Bambiboo.

Jednorazową wkładkę Bambiboo (3) należy położyć na pieluszce wielorazowej (1) po uprzednim wsunięciu wkładu chłonnego (2) do „kieszonki” pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka. Po użyciu wkładkę jednorazową należy wyrzucić do kosza.
Wkładki Bambiboo z włókniny bambusowej ułatwiają zmianę pieluszki. Wkładki umieszcza się między skórą dziecka a pieluszką. Płyny przechodzą przez warstwę pieluszki, a pozostałe nieczystości zostają na powierzchni wkładki.

UWAGA:
W celu uniknięcia ryzyka uduszenia rolkę z wkładkami należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Skład: Włóknina bambusowa.

336095
133 Przedmioty
2020-03-27

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Or Zresetuj hasło