Pieluszka wielorazowa Bambiboo z wkładem chłonnym z mikrofibry

Pieluszka wielorazowa Bambiboo z wkładem chłonnym z mikrofibry

31,99 zł
38,99 zł
Zniżka 17,95%
Brutto
  Zasady dostawy

Dostawa już od 9,99 zł. Darmowa dostawa już od 199,90 zł.

Ilość

  • Stan: Obniżka
  • Dostępność: 
Bambiboo w trosce o wrażliwą skórę dziecka

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka

Wielorazowe pieluszki Bambiboo - odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień

Wielorazowe pieluszki Bambiboo zostały opracowane w trosce o nasze dzieci i planetę. Pieluszki są przyjemne w dotyku, a zmieniane dziecku odpowiednio często zmniejszają ryzyko podrażnień.

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt, 18x30 cm są miłe w dotyku w trosce o delikatną skórę dziecka.

Zastosowane materiały wspomagają właściwości chłonne i oddychające pieluszek.

Bambiboo - dielikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszki, a gumka przylegająca do plecków utrzymuje kształt pieluszki i wpływa na jej właściwe dopasowanie i komfort.

Delikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszek, a gumka w górnej części pieluch wpływa na ich prawidłowe ułożenie i wygodę maluszka.

Bambiboo - wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych skutecznie wchłaniają wilgoć w trosce o delikatną skórę dziecka

Konstrukcja pieluszek wpływa na odpowiednie odprowadzenie wilgoci i właściwą cyrkulację w trosce o wrażliwą skórę maluszka.

Bambiboo- subtelna grafika na pieluszkach zaprojektowana z sercem i bliska naszym wartościom.

Grafika na pieluszkach została zaprojektowana zarówno z myślą o dziewczynkach, jak i chłopcach. Spodoba się także rodzicom i dziadkom;)

Bambiboo - wkłady z mikrofibry do pieluszki wielorazowej skutecznie i szybko wchłaniają wilgoć, są wygodne do prania i szybko wysychają.

Trójwarstwowy wkład chłonny z mikrofibry wchłania wilgoć, jest wygodny do prania i szybko wysycha.

Pieluszka wielorazowa Bambiboo z przemyślanym systemem wygodnych nap

Dzięki praktycznym napom możliwe jest pieluszkowanie dziecka o wadze 5kg - 15kg w zależności od budowy jego ciała.

Bambiboo pieluszki wielorazowe z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne.

„Wielopieluszki” Bambiboo to rozwiązanie polecane dla rodziców poszukujących ekologicznych metod pielęgnacji w trosce o maleństwo i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!

Bambiboo - Przebadane dermatologicznieBambiboo - Przebadane dermatologicznie

Przemyślana budowa i skład opracowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i ułatwić rodzicom korzystanie z systemu wielorazowego pieluszkowania.

Bambiboo - pieluszka wielorazowa z przemyślaną budową i składem, opracowana w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i ułatwić rodzicom korzystanie z systemu wielorazowego pieluszkowania

Sposób użycia:

Bambiboo - sposób użycia pieluszki wielorazowej i wkładów chłonnych do pieluszki wielorazowej Bambiboo

Zestaw nie zawiera jednorazowych wkładek bambusowych.

Pieluszka wielorazowa Bambiboo (1) posiada „kieszonkę”, do której należy wsunąć znajdujący się w zestawie wkład chłonny z mikrofibry (2). Na zewnątrz można umieścić jednorazową wkładkę z włókniny bambusowej (3), co ułatwi zmianę pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka.
Zalecamy zmianę pieluszki wielorazowej co 2-4 godziny. W razie potrzeby, np. na noc, sugerujemy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego Bambiboo. Możesz go umieścić bezpośrednio pod pupcią dziecka lub w kieszonce pieluszki.


Sposób konserwacji i skład:

PIELUSZKA (OTULACZ)
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność pieluch. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne pieluchy prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Warstwa zewnętrzna: 100% Poliester TPU
Warstwa wewnętrzna: 100% Poliester

WKŁAD CHŁONNY
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność wkładu. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne wkłady prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Wkład składa się z 3 warstw.
100% Poliester (chłonna mikrofibra)

WET BAG
Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie co najmniej dwukrotnie. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować.
100% Poliester TPU

106349
909 Przedmioty
2020-10-08
Nowy produkt

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Lub Zresetuj hasło