Wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych Bambiboo

Wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje Ci 300,00 zł

Jeśli kupisz ten produkt dodamy do twojego konta 65 punktów w Programie Lojalnościowym. Zaloguj się i zacznij zbierać punkty!
Twój wybór: Subskrypcja

Ten produkt nie jest dostępny w subskrypcji

64,99 zł
Ilość

Wkłady z bambusem – naturalna chłonność.
Pieluszkowanie noworodka w jego pierwszych miesiącach życia to podstawa życia świeżo upieczonej mamy. Oprócz miękkiej i wygodnej pieluszki wielorazowej wybawieniem są również chłonne wkłady do pieluch. W Bambiboo możesz je kupić w ekonomicznej paczce po 6 sztuk każda. Można z nich korzystać wielokrotnie. Wystarczy wyprać je po użyciu – da się to zrobić ręcznie albo w pralce.

  1. Wkład bambusowy zawiera w składzie wiskozę bambusową, która jest delikatna dla skóry i przyjemna w dotyku.

  2. Materiał zmniejsza ryzyko odparzeń i innych nieprzyjemnych zmian skórnych.

  3. Wielorazowe wkładki do pieluszek Bambiboo są przebadane dermatologicznie - każda mama alergika może wypróbować nasze ekologiczne rozwiązania.

Wszystkie z 4 chłonnych warstw chronią dziecko przed uczuciem wilgoci i dyskomfortu, a skóra cały czas oddycha. Wkłady z bambusem są również łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić jeden w specjalnej kieszonce w trakcie pieluszkowania noworodka.

Bambiboo - pupa gładka i szczęśliwa

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasz wkład chłonny

Wielorazowe pieluszki Bambiboo - odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień

Wielorazowe wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych Bambiboo są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień.

Bambiboo - wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych umożliwiają właściwą wentylację oraz termoregulację w trosce o delikatną skórę dziecka

Umożliwiają właściwą wentylację oraz termoregulację w trosce o delikatną skórę dziecka.

Wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych Bambiboo, 6 szt., właściwa wentylacja oraz termoregulacja w trosce o delikatną skórę dziecka

Każdy wkład składa się z 4 warstw - dwie wewnętrzne warstwy wykonane są z mikrofibry w celu zwiększenia chłonności.

Jednorazowe wkładki (bibułki, papierki) Bambiboo z włókniny bambusowej do pieluszek wielorazowych - rolka 100 szt, 18x30 cm, miłe w dotyku w trosce o delikatną skórę dziecka.

Odpowiednie dla dzieci o wrażliwej skórze.

Bambiboo pieluszki wielorazowe z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne.

Nasze wielorazowe pieluszki z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!

Oszczędzanie z Bambiboo - w wielopaku taniej.

Oszczędzanie z Bambiboo - w wielopaku taniej.

Bambiboo - Przebadane dermatologicznieBambiboo - Przebadane dermatologicznie

Sposób użycia:

Bambiboo - sposób użycia pieluszki wielorazowej i wkładów chłonnych do pieluszki wielorazowej Bambiboo

Zestaw nie zawiera pieluszki wielorazowej Bambiboo ani jednorazowych wkładek bambusowych.

Wkład chłonny Bambiboo (2) należy wsunąć do kieszonki pieluszki wielorazowej (1). W razie potrzeby, np. na noc, zalecamy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego. Na zewnątrz można umieścić jednorazową wkładkę z włókniny bambusowej (3), co ułatwi zmianę pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka. Po użyciu wkład chłonny należy wyjąć z pieluszki, usunąć ewentualne nieczystości stałe i oddzielnie wyprać.

Sposób konserwacji i skład:
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność wkładu. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne wkłady prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.

Wkład składa się z 4 warstw.
Warstwy zewnętrzne:
80% Wiskoza bambusowa 20% Poliester
Warstwy wewnętrzne:
100% Poliester (chłonna mikrofibra)
Rozmiar wkładu: 34x14cm

106455
119 Przedmioty

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Or Zresetuj hasło