Wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk

44,99 zł
49,99 zł
Zniżka 10%
Brutto
Ilość

  • Stan: Obniżka
  • Dostępność: 

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasz wkład chłonny

Wielorazowe wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych Bambiboo są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień.

Skutecznie wchłaniają wilgoć w trosce o delikatną skórę dziecka.

Każdy wkład składa się z 3 warstw w celu zwiększenia chłonności.

Wygodne do prania, szybko wysychają.

Nasze wielorazowe pieluszki z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!

Sposób użycia:

Zestaw nie zawiera pieluszki wielorazowej Bambiboo ani jednorazowych wkładek bambusowych.

Wkład chłonny Bambiboo (2) należy wsunąć do kieszonki pieluszki wielorazowej (1). W razie potrzeby, np. na noc, zalecamy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego. Na zewnątrz można umieścić jednorazową wkładkę z włókniny bambusowej (3), co ułatwi zmianę pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka. Po użyciu wkład chłonny należy wyjąć z pieluszki, usunąć ewentualne nieczystości stałe i oddzielnie wyprać.

Sposób konserwacji i skład:
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność wkładu. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne wkłady prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.

Wkład składa się z 3 warstw.
100% Poliester (chłonna mikrofibra)
Rozmiar wkładu: 34x14cm

106448
526 Przedmioty
2020-03-27

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Lub Zresetuj hasło