Zestaw 6 pieluszek wielorazowych z 12 wkładami z mikrofibry oraz wet bag

local_shipping This product has free shipping!

229,90 zł
294,90 zł
Zniżka 22,04%
Brutto
Ilość

  • Stan: Obniżka
  • Dostępność: 

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka

Wielorazowe pieluszki Bambiboo są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, mięciutkie i minimalizują ryzyko podrażnień.

Dzięki zastosowanym materiałom nasze pieluszki są oddychające i wyjątkowo chłonne.

Delikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszki, a gumka przylegająca do plecków utrzymuje kształt pieluszki i wpływa na jej właściwe dopasowanie i komfort.

Odprowadzenie wilgoci i właściwa cyrkulacja w trosce o delikatną skórę dziecka.

Subtelna grafika na pieluszkach zaprojektowana z sercem i bliska naszym wartościom. Poznajcie naszą pandę – Boo:)

Wkłady chłonne z mikrofibry skutecznie i szybko wchłaniają wilgoć, są wygodne do prania i szybko wysychają.

Wet bag - torba na pieluszki i wkłady chłonne. Wykonana z wysokiej jakości materiału laminowanego membraną TPU, który zapobiega przesiąkaniu. Zamykana na ekspres, aby zapachy nie wydostawały się na zewnątrz. Z praktyczną rączką zapinaną na napę umożliwiającą zawieszenie torby.

Przemyślany system wygodnych nap umożliwia pieluszkowanie dziecka w przedziale wagowym 3,5kg -15kg.

Nasze wielorazowe pieluszki z wkładami chłonnymi to ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców poszukujących bardziej oszczędnych rozwiązań w trosce o wrażliwą skórę dziecka i środowisko naturalne. Ekologiczne pieluszkowanie i oszczędzanie!

Przemyślana budowa i skład opracowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i ułatwić rodzicom korzystanie z systemu wielorazowego pieluszkowania.

Sposób użycia:

Zestaw nie zawiera jednorazowych wkładek bambusowych.

Pieluszka wielorazowa Bambiboo (1) posiada „kieszonkę”, do której należy wsunąć znajdujący się w zestawie wkład chłonny z mikrofibry (2). Na zewnątrz można umieścić jednorazową wkładkę z włókniny bambusowej (3), co ułatwi zmianę pieluszki. Następnie za pomocą systemu wygodnych nap należy dopasować rozmiar pieluszki do ciała dziecka.
Zalecamy zmianę pieluszki wielorazowej co 2-4 godziny. W razie potrzeby, np. na noc, sugerujemy stosowanie dodatkowego wkładu chłonnego Bambiboo. Możesz go umieścić bezpośrednio pod pupcią dziecka lub w kieszonce pieluszki.


Sposób konserwacji i skład:

PIELUSZKA (OTULACZ)
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność pieluch. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne pieluchy prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Warstwa zewnętrzna: 100% Poliester TPU
Warstwa wewnętrzna: 100% Poliester

WKŁAD CHŁONNY
Należy wyprać przed pierwszym użyciem. Kilkukrotne pranie przed stosowaniem zwiększa wchłanialność wkładu. Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie, co najmniej dwukrotnie. Suszyć rozłożone. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować. Brudne wkłady prać co 1-2 dni, nie łączyć z innym praniem.
Wkład składa się z 3 warstw.
100% Poliester (chłonna mikrofibra)

WET BAG
Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 40⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Płukać w chłodnej wodzie co najmniej dwukrotnie. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej, w niskiej temperaturze. Nie prasować.
100% Poliester TPU

106431
473 Przedmioty
2020-03-27

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

New Account Register

Masz już konto?
Log in instead Lub Zresetuj hasło