Bezpłatne pieluszki Bambiboo

Witaj w programie recenzji Bambiboo!

Bambiboo za darmo

Prowadzisz blog lub wpływowe konto społecznościowe?

Chcesz otrzymać pieluszki Bambiboo w zamian za przetestowanie i napisanie recenzji? Liczymy na w 100% rzetelne oceny. Wypróbuj nasze pieluszki i powiedz innym rodzicom, co myślisz!

W celu zakwalifikowania się do programu i otrzymania bezpłatnie pieluszek Bambiboo w wybranym rozmiarze musisz spełnić jeden z poniższych warunków:

  • prowadzić wpływowy blog osobisty i fanpage na Facebook’u o tematyce bliskiej naszym wartościom (ekologia, ochrona wrażliwej skóry, pielęgnacja małych dzieci, zdrowy styl życia, macierzyństwo, ojcostwo, itp.)
  • prowadzić konto na Instagram o tematyce jak wyżej i mieć 5000+ obserwujących

Jeśli spełniasz jeden z powyższych warunków, wypełnij formularz i podaj nam link do swojej witryny lub konta społecznościowego.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3-7 dni roboczych.

Informujemy, że dane osobowe podane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do udzielenia przez nas odpowiedzi na niniejszą korespondencję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, w tym przekazywanie mi zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail lub telefon, informacji handlowej na temat produktów oferowanych przez partnerów. Zapoznałem się/ zapoznałam się ze szczegółami na stronie www.bambiboo.eu/rodo

big photo